Utworzono dnia 25.04.2024

18 kwietnia w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski „Piękno poezji Juliana Tuwima”. Celem konkursu było popularyzowanie twórczości Juliana Tuwima, uwrażliwienie na piękno poezji polskiej, rozwijanie i promowanie uczniowskich talentów. W konkursie udział wzięli reprezentanci kl. I-IV. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane. Jury wyłoniło laureatów: kl. I-III Oliwia Duśko kl. III-IV Malwina Olszewska Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki i pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy laureatkom i życzymy sukcesów w Gminnym Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się 07 maja w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łapanowie.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 20022